İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Trabzon Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Kurban Bayramı Tebriği 17 Ağustos 2018
foto
Mübarek Kurban Bayramınızı Tebrik Eder, Ülkemize, Milletimize ve Tüm İslam Âlemine Hayırlar Getirmesini Dilerim. Ömer KIRATLI Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürü
[Devamı]
17 Ağustos'u Unutmadık! Unutmayacağız! 17 Ağustos 2018
foto
17 Ağustos 1999 Marmara Depremini anma faliyetleri kapsamında ''HAZIR OL'' temalı gerçekleştirilen bilinçlendirme eğitimlerinde, İlimiz Düzköy İlçesi Gençlik Kampındaki gençlerimizi ve AK Parti gençlik kollarına, afetler hakkında eğitim verilerek, broşür dağıtımı yapılmıştır.
[Devamı]
Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU Bey'in İlimizde Yatırımları İncelemesi ve AFAD Yerleşkesi Hakkında Bilgi 13 Ağustos 2018
foto
Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU Bey ilimizde ki yatırımları incelemiş ve AFAD yerleşkesi hakkında kendisine bilgi verilmiştir.
[Devamı]
ARAKLI'DA MAHSUR KALAN VATANDAŞLAR KURTARILDI. 12 Ağustos 2018
foto
Araklı İlçesi Kalecik Mahallesi Konakönü mevkinde kayalıklarda mahsur kalan iki vatandaşımız bulundukları yerden sağlıklı olarak kurtarılmış ve ilgililere teslim edilmiştir.
[Devamı]
KAYIP VATANDAŞ ÖLÜ OLARAK BULUNDU 11 Ağustos 2018
foto
İlimiz Ortahisar İlçesi Çağlayan Mahallesi'nde 07.08.2018 tarihinde kaybolduğu bildirilen Osman YILMAZ (18) isimli vatandaş ekiplerimizin arama çalışmaları sonucu 11.08.2018 tarihinde ölü olarak bulunmuş, sağlık ekiplerine teslim edilmiştir.
[Devamı]
KAYIP ARAMA 02 Ağustos 2018
foto
Çaykara İlçesi Sultan Murat-Sarıkaya Yaylası'nda kaybolan 70 yaşlarındaki Saniye İkinci adlı vatandaşımızı arama çalışmaları Müdürlüğümüz arama kurtarma ekibi ile İlimiz kamu kurum ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarından personellerin katılımları ile 2. gününde devam etmektedir.
[Devamı]
ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR 25 Temmuz 2018
foto
01.06.2018 tarihinde İlimiz Maçka İlçesi'nde aracının uçuruma düşmesi sonucu kaybolan Ücel ÖZTÜRK adlı vatandaşımızın bulunmasına yönelik yürütülen çalışmalar 55. gününe girmiştir. Bugüne kadar bir netice alınamayan çalışmalar Trabzon AFAD ve JAK Ekiplerinin katılımıyla dereiçi ve kıyı kenar aramaları ile devam etmektedir.
[Devamı]
Tayini Çıkan Kurum Personelimize Veda Yemeği 17 Temmuz 2018
foto
Kurumumuz personeli Mehmet KULA'nın tayin olması nedeniyle veda yemeği düzenlenmiştir. Çalışma arkadaşımıza bugüne kadar kurumumuza vermiş olduğu emekleri için teşekkür eder, yeni görev ve hayatında başarı, sağlık ve mutluluklar dileriz.
[Devamı]
Araklı'da Kamyonet Dereye Düştü 09 Temmuz 2018
foto
Trabzon’un Araklı ilçesi, Dağbaşı mevkiinde bir kamyonetin kontrolden çıkıp dereye düşmesi sonucu A.Ş.(61) ve Ö.Ş. (38) yaşamlarını yitirdi. Araçta sıkışan şahıslar bulundukları yerden çıkartılarak sağlık ekiplerine teslim edildiler.
[Devamı]
Tonya'da Araç Şarampole Uçtu 09 Temmuz 2018
foto
Trabzon’un Tonya ilçesinde yayla yolunda şarampole devrilerek takla atan otomobildeki emekli öğretmen M. K. (61) yaşamını yitirmiş ve üç kişi de yaralanmıştır. Araç içerisinde sıkışan vatandaşlarımıza müdahale edilerek sağlık ekiplerine teslim edilmişlerdir.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1314151617